SORUMLULUK REDDİ

SORUMLULUK REDDİ

Son güncelleme: 2021-03-18

WEB SİTESİ SORUMLULUK REDDİ

https://nz8.online/ (“Şirket”, “biz”, “bizim”, “bize”) tarafından https://nz8.online/ (“Site”) tarafından sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. . Sitedeki tüm bilgiler iyi niyetle sağlanmaktadır, ancak Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktayız.

SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA SİTEDE SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENİLİRLİK SONUCUNDA KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA ZARARA KARŞI HİÇBİR KOŞULDA SİZE KARŞI YÜKÜMLÜLÜK TUTULAMAZ. SİTE KULLANIMINIZ VE SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKİ YALNIZCA KENDİ RİSKİNİZE AİTTİR.

HARİCİ BAĞLANTILAR SORUMLULUK REDDİ

Site, diğer web sitelerine veya üçüncü taraflara ait veya bunlardan kaynaklanan içeriğe bağlantılar veya web sitelerine ve özelliklere bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size gönderilebilir). Bu tür dış bağlantılar tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez.

SİTE VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTE VEYA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR REKLAM ARACILIĞIYLA BAĞLANTILAN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS WEB SİTELERİ TARAFINDAN SUNDUĞU HERHANGİ BİR BİLGİNİN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNE İLİŞKİN GARANTİ VERMEMEKTE, ONAYLAMAMAKTA, GARANTİ VERMİYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZİN VE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN HİÇBİR ŞEKİLDE TARAF VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR.

PROFESYONEL YASAL UYARI

Site yasal tavsiye içeremez ve içermemektedir. Bilgiler yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel yasal tavsiye yerine geçmez. Buna göre, bu tür bilgilere dayalı herhangi bir işlem yapmadan önce uygun profesyonellere danışmanızı öneririz. Herhangi bir yasal tavsiye sağlamıyoruz.

https://www.ejobsrecruiter.com/ sitesinde yayınlanan içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve kullanılmalıdır. Kendi kişisel durumunuza göre herhangi bir karar vermeden önce kendi analizinizi yapmanız çok önemlidir. Bir profesyonelden veya bağımsız bir araştırmadan bağımsız yasal tavsiye almalı ve Web Sitemizde bulduğunuz ve güvenmek istediğiniz herhangi bir bilgiyi doğrulamalısınız.

BU SİTEDE İÇEREN BİLGİLERİN KULLANIMI VEYA GÜVENİLİRLİĞİ YALNIZCA RİSK SİZE AİTTİR.

HATALAR VE İHMALLER SORUMLULUK REDDİ

Bu sitede yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edilmesini sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsak da, https://nz8.online/ herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir. Bu sitedeki tüm bilgiler, eksiksizliği, doğruluğu, güncelliği veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçların garantisi olmaksızın ve bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır. performans, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri.

Hiçbir durumda https://nz8.online/, ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya ortakları, acenteleri veya çalışanları, bu Sitedeki bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya eylemden dolayı size veya bir başkasına karşı sorumlu olmayacaktır veya Bu tür hasarların olasılığı bildirilmiş olsa bile, dolaylı, özel veya benzer zararlar için.

LOGOLAR VE TİCARİ MARKALAR YASAL UYARI

https://nz8.online/ adresinde atıfta bulunulan üçüncü tarafların tüm logoları ve ticari markaları, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve logolarıdır. Bu tür ticari markaların veya logoların herhangi bir şekilde dahil edilmesi, https://nz8.online/ bu tür sahipler tarafından herhangi bir onay, onay veya sponsorluk anlamına gelmez veya teşkil etmez.

BİZE ULAŞIN

Herhangi bir geri bildiriminiz, yorumunuz, teknik destek talebiniz veya diğer sorularınız varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın: [email protected]

Bu Sorumluluk Reddi, 2021-03-18 tarihinde PolicyMaker.io tarafından https://nz8.online/ için oluşturulmuştur.