ŞARTLAR VE KOŞULLAR

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Son güncelleme: 2021-03-18

1. Giriş

https://www.ejobsrecruiter.com/ (“Şirket”, “biz”, “bizim”, “bize”) hoş geldiniz!

Bu Hizmet Koşulları (“Koşullar”, “Hizmet Koşulları”), https://www.ejobsrecruiter.com/ tarafından işletilen https://www.ejobsrecruiter.com/ adresinde bulunan web sitemizi (birlikte veya bireysel olarak “Hizmet”) kullanımınızı düzenler.

Gizlilik Politikamız ayrıca Hizmetimizi kullanımınızı yönetir ve web sayfalarımızı kullanımınızdan kaynaklanan bilgileri nasıl topladığımızı, koruduğumuzu ve ifşa ettiğimizi açıklar.

Bizimle yaptığınız sözleşme, bu Koşulları ve Gizlilik Politikamızı (“Sözleşmeler”) içerir. Sözleşmeleri okuyup anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz.

Sözleşmeleri kabul etmiyorsanız (veya bunlara uyamıyorsanız), Hizmeti kullanamazsınız, ancak bir çözüm bulmaya çalışabilmemiz için lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bize bildirin. Bu Koşullar, Hizmete erişmek veya Hizmeti kullanmak isteyen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

2. İletişim

Hizmetimizi kullanarak haber bültenlerine, pazarlama veya promosyon malzemelerine ve gönderebileceğimiz diğer bilgilere abone olmayı kabul edersiniz. Ancak, abonelikten çıkma bağlantısını takip ederek veya [email protected] adresine e-posta göndererek bizden bu iletişimlerin herhangi birini veya tamamını almamayı tercih edebilirsiniz.

3. Yarışmalar, Çekilişler ve Promosyonlar

Hizmet aracılığıyla sunulan tüm yarışmalar, çekilişler veya diğer promosyonlar (topluca “Promosyonlar”) bu Hizmet Koşullarından ayrı kurallara tabi olabilir. Herhangi bir Promosyona katılırsanız, lütfen geçerli kuralların yanı sıra Gizlilik Politikamızı da gözden geçirin. Bir Promosyonun kuralları bu Hizmet Koşullarıyla çelişirse, Promosyon kuralları geçerli olacaktır.

4. İçerik

Bu Hizmette veya bu Hizmet aracılığıyla bulunan içerik, https://www.ejobsrecruiter.com/’un mülkiyetindedir veya izin alınarak kullanılmaktadır. Bizden önceden yazılı izin almadan, söz konusu İçeriği kısmen veya tamamen ticari amaçlarla veya kişisel kazanç için dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, yeniden kullanamaz, indiremez, yeniden yayınlayamaz, kopyalayamaz veya kullanamazsınız.

5. Yasak Kullanımlar

Hizmeti yalnızca yasal amaçlarla ve Koşullara uygun olarak kullanabilirsiniz. Hizmeti kullanmamayı kabul edersiniz:

0.1. Geçerli ulusal veya uluslararası yasaları veya düzenlemeleri ihlal eden herhangi bir şekilde.

0.2. Küçükleri uygunsuz içeriğe maruz bırakarak veya başka bir şekilde sömürmek, zarar vermek veya sömürmeye veya zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla.

0.3. Herhangi bir “önemsiz posta”, “zincirleme mektup”, “istenmeyen posta” veya diğer benzer talepler dahil olmak üzere herhangi bir reklam veya tanıtım materyalini iletmek veya gönderilmesini sağlamak.

0.4. Şirketi, bir Şirket çalışanını, başka bir kullanıcıyı veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşu taklit etmek veya taklit etmeye çalışmak.

0,5. Başkalarının haklarını ihlal eden herhangi bir şekilde veya herhangi bir şekilde yasa dışı, tehdit edici, hileli veya zararlı olan veya herhangi bir yasa dışı, yasa dışı, hileli veya zararlı amaç veya faaliyetle bağlantılı olarak.

0.6. Herhangi birinin Hizmeti kullanmasını veya bunlardan yararlanmasını kısıtlayan veya engelleyen veya tarafımızca belirlendiği üzere Şirkete veya Hizmet kullanıcılarına zarar verebilecek veya onları rahatsız edebilecek veya onları sorumluluğa maruz bırakabilecek başka herhangi bir davranışta bulunmak.

Ayrıca, şunları yapmamayı kabul edersiniz:

  • 0.1. Hizmeti, Hizmet aracılığıyla gerçek zamanlı faaliyetlerde bulunma yetenekleri de dahil olmak üzere, Hizmeti devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyebilecek, zarar verebilecek veya bozabilecek veya başka herhangi bir tarafın Hizmeti kullanımına müdahale edebilecek herhangi bir şekilde kullanın.
  • 0.2. Hizmetteki herhangi bir materyalin izlenmesi veya kopyalanması dahil olmak üzere herhangi bir amaçla Hizmete erişmek için herhangi bir robot, örümcek veya diğer otomatik cihaz, süreç veya araçları kullanın.
  • 0.3. Önceden yazılı onayımız olmadan Hizmetteki herhangi bir materyali izlemek veya kopyalamak için veya başka herhangi bir yetkisiz amaç için herhangi bir manuel işlemi kullanın.
  • 0.4. Hizmetin düzgün çalışmasına müdahale eden herhangi bir cihazı, yazılımı veya rutini kullanın.
  • 0,5. Kötü niyetli veya teknolojik olarak zararlı olan herhangi bir virüs, truva atı, solucan, mantık bombası veya diğer materyalleri tanıtın.
  • 0.6. Hizmetin herhangi bir bölümüne, Hizmetin depolandığı sunucuya veya Hizmete bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya, müdahale etmeye, zarar vermeye veya kesintiye uğratmaya çalışmak.
  • 0.7. Hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış hizmet reddi saldırısı yoluyla Hizmete Saldırın.
  • 0.8. Şirket derecelendirmesine zarar verebilecek veya tahrif edebilecek herhangi bir işlem yapın.
  • 0.9. Aksi takdirde, Hizmetin düzgün çalışmasına müdahale etmeye çalışın.

6. Analitik

Hizmetimizin kullanımını izlemek ve analiz etmek için üçüncü taraf Hizmet Sağlayıcıları kullanabiliriz.

7. Reşit Olmayanlar Tarafından Kullanılmaz

Hizmet, yalnızca en az on sekiz (18) yaşında olan kişilerin erişmesi ve kullanması için tasarlanmıştır. Hizmete erişerek veya Hizmet’i kullanarak, en az on sekiz (18) yaşında olduğunuzu ve bu sözleşmeyi imzalamak ve Şartların tüm hüküm ve koşullarına uymak için tam yetki, hak ve kapasiteye sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz. En az on sekiz (18) yaşında değilseniz, Hizmete hem erişiminiz hem de Hizmeti kullanmanız yasaktır.

8. Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği (kullanıcılar tarafından sağlanan İçerik hariç), özellikleri ve işlevleri https://www.ejobsrecruiter.com/ ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır. Hizmet, telif hakkı, ticari marka ve diğer ve yabancı ülkelerin yasalarıyla korunmaktadır. Ticari markalarımız, https://www.ejobsrecruiter.com/’un önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.

9. Telif Hakkı Politikası

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Hizmette yayınlanan İçeriğin herhangi bir kişi veya kuruluşun telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarını (“İhlal”) ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek politikamızdır.

Telif hakkı sahibiyseniz veya onun adına yetkilendirilmişseniz ve telif hakkıyla korunan çalışmanın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen talebinizi [email protected] adresine konuyla ilgili olarak e-posta ile gönderin. satır: “Telif Hakkı İhlali” ve iddianıza, aşağıda “DMCA Bildirimi ve Telif Hakkı İhlali İddiaları Prosedürü” altında ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde iddia edilen İhlalin ayrıntılı bir açıklamasını ekleyin

Telif hakkınızla ilgili olarak Hizmette ve/veya Hizmet aracılığıyla bulunan herhangi bir İçeriğin ihlaline ilişkin yanlış beyan veya kötü niyetli iddialardan kaynaklanan zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu tutulabilirsiniz.

10. Telif Hakkı İhlali İddiaları için DMCA Bildirimi ve Prosedürü

Telif Hakkı Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlayarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) uyarınca bir bildirim gönderebilirsiniz (daha fazla ayrıntı için bkz. 17 U.S.C 512(c)(3)):

Telif Hakkı Temsilcimizle [email protected] adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

12. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, https://www.ejobsrecruiter.com/ tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

https://www.ejobsrecruiter.com/ herhangi bir üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve sorumluluk kabul etmez. Bu varlıkların/kişilerin veya web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

15. Fesih

Koşulların ihlali dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle ve sınırlama olmaksızın, kendi takdirimize bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmadan veya yükümlülük olmaksızın, hesabınızı derhal feshedebilir veya askıya alabilir ve Hizmete erişimi engelleyebiliriz.

Hesabınızı sonlandırmak isterseniz, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

Nitelikleri gereği fesihten sonra yürürlükte kalması gereken Şartların tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sonra da geçerli olacaktır.

16. Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın anlaşma için geçerli olan kanunun geçerli olduğu Pakistan kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını oluşturur ve Hizmetle ilgili olarak aramızda daha önce yapmış olabileceğimiz tüm anlaşmaların yerine geçer ve bunların yerine geçer.

17. Hizmet Değişiklikleri

Hizmetimizi ve Hizmet aracılığıyla sağladığımız herhangi bir hizmeti veya materyali, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bildirimde bulunmaksızın geri çekme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir nedenle Hizmetin tamamının veya bir kısmının herhangi bir zamanda veya herhangi bir dönemde kullanılamaması durumunda sorumlu olmayacağız. Zaman zaman, kayıtlı kullanıcılar dahil olmak üzere, Hizmetin bazı bölümlerine veya Hizmetin tamamına erişimi kısıtlayabiliriz.

18. Şartlarda Değişiklik

Değiştirilen şartları bu sitede yayınlayarak herhangi bir zamanda Şartları değiştirebiliriz. Bu Koşulları periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Gözden geçirilmiş Koşulların yayınlanmasının ardından Platformu kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Herhangi bir değişiklikten haberdar olmanız için bu sayfayı sık sık kontrol etmeniz beklenmektedir, çünkü bunlar sizin için bağlayıcıdır.

Herhangi bir revizyon yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, artık Hizmeti kullanma yetkiniz yoktur.

19. Feragat ve Bölünebilirlik

Şirket tarafından Şartlarda belirtilen herhangi bir şart veya koşuldan feragat edilmesi, bu şart veya koşuldan veya başka herhangi bir şart veya koşuldan feragat edildiği veya Şirket’in Şartlar kapsamında bir hak veya hüküm ileri sürmemesi olarak kabul edilmeyecektir. bu hak veya hükümden feragat teşkil etmez.

Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme veya yetkili yargı yetkisine sahip başka bir mahkeme tarafından herhangi bir nedenle geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu hüküm kaldırılacak veya Şartların geri kalan hükümleri tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecek şekilde asgari ölçüde sınırlandırılacaktır. ve etkisi.

20. Teşekkür

BİZİM TARAFIMIZDAN SAĞLANAN HİZMETİ VEYA DİĞER HİZMETLERİ KULLANARAK, BU HİZMET ŞARTLARINI OKUDUĞUNUZU VE BUNLARIN BAĞLI OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ.

21. Bize Ulaşın

Lütfen geri bildiriminizi, yorumlarınızı, teknik destek taleplerinizi e-posta ile gönderin: [email protected]